יום שבת, 28 בדצמבר 2013

שמירה על עור פנים בריא וזוהר

"היופי הוא סוג של כשרון - למעשה, הוא נשגב מהכישרון, שכן אינו דורש הסבר. הוא אחת העובדות הגדולות בעולם, כמו אור השמש או האביב או השתקפותה של הקונכייה הכסופה, המכונה בפינו ירח, במים אפלים. אי אפשר להטיל בו ספק. יש לו זכות אלוהית למלוכה"
אוסקר ווילד
(מתוך הספר "תמונתו של דוריאן גריי").


מספר דרכים ושיטות פשוטות, מהירות וקלות לתפעול שישמרו על עור פניך נקי, בריא וזוהר. הכול מתחיל בשגרה.
ההמלצה היא לפנות לאשת מקצוע, קוסמטיקאית רפואית, רופא עור שיתאימו לך את התכשירים היעילים והאפקטיביים לעור פניך.
טיפול בעור הפנים הוא דבר אינדיבידואלי, רצוי מאוד לאבחן אותו בצורה נכונה ולהתאים טיפול ותכשירים שישמרו עליו כמות שהוא ואף ימנעו הזדקנותו ופגמים עתידיים.
להלן עצות וטיפים כלליים לשגרת ניקוי ותחזוקת עור פניך:
1)      שטפי את פניך מדי לילה. במהלך היום, לכלוך, אבק, מזהמים שונים והאיפור שלך מצטברים ויוצרים קרקע פורייה להזדהמות וצמיחת חיידקים.
2)      השתמשי במסיר איפור טוב המותאם לעור פניך. מסיר האיפור דואג להסרת שאריות האיפור וכל שהצטבר במהלך היום, פותח את הנקבוביות ומנקה אותן, ואף מונע מבקטריות לעבור אל הכרית וממנה בהדבקה חוזרת.
3)      השתמשי בסבון עדין, המותאם לעור פניך. המטרה היא ליצור ניקוי עדין ולא להסיר לגמרי את השומן מהעור. תחושת יובש והרגשה "הדוקה" מדי של עור פניך, מסמן לך שתכשיר הניקוי חזק מדי לעור פניך.
4)      השתמשי בטונר, המנקה את שאריות הלכלוך וגורם לסגירת הנקבוביות. יש לשים לב שהטונר אינו חזק מדי לעור פניך וגורם להתייבשותו. במקרה הזה, רצוי להחליף מוצר או להשתמש בו באופן נקודתי על אזורים שומניים במיוחד.
5)      אזור העיניים רגיש במיוחד ולכן יש לנקותו באמצעות תכשירים המותאמים במיוחד לעור רגיש ודק זה.
6)      נגבי בעדינות את עור פניך באמצעות מגבת נקייה, אל תשפשפי חזק! רצוי לייבשו בטפיחות קלות וברכות.
7)      השתמשי בקרם לחות המותאם ללילה. מריחת קרם לחות בלילה מסייעת לעור לתקן את נזקי היום ולהדוף את היווצרות הקמטים. קרם הלחות המותאם ללילה הינו כבד יותר בד"כ מקרם הלחות המותאם ליום. אל תשכחי את אזור הצוואר והמחשוף.
8)      פילינג שבועי. השתמשי בפילינג המותאם לעור פניך, הוא חשוב בהסרת תאי עור מתים וניקוי יסודי של עור הפנים. בעזרת כריות האצבעות עסי בעדינות ובתנועות סיבוביות את עור הפנים, אל תשפשפי חזק מדי, את עלולה לפצוע את עור הפנים ולגרום לנזק!
9)      השתמשי במסנן קרינה. ישנם כיום תכשירי לחות עם מסנני קרינה, מייקאפ עם מסנני קרינה ותכשירי הגנה מהשמש המדמים מייקאפ. בכל מקרה, רצוי להתייעץ עם הקוסמטיקאית שלך ולהתאים לך את רמת ההגנה המתאימה לעורך.
10)  פעילות מונעת. החליפי את ציפית הכרית שלך מדי 3-4 ימים. שמרי על ניקיון ידיך לפני נגיעה בעור פניך. השתדלי לרחוץ את ידיך בתדירות גבוהה. השתדלי ששיער הפנים לא יגע בעור פניך במהלך הלילה (רצוי לאסוף את אזור הפוני). הרגעי ושני כמות שעות מספקת.
11)  אל תפוצצי פצעונים! פעולה זו תגרום להזדהמות, דלקת והצטלקות של העור. פני לקוסמטיקאית שלך לטיפול והתאמת תכשירים מייבשים שימנעו נזקי הצטלקות עתידיים.
12)  פני לייעוץ ואבחון העור באופן מקצועי. רצוי ומומלץ לפנות לרופא עור באם ישנן בעיות מיוחדות. לתחזוקה שוטפת רצוי לפנות לקוסמטיקאית שלך, זו שאת מכירה וסומכת עליה.
13)  שתי הרבה מים. המים מנקים, מפנים פסולת ורעלים מהגוף ועוזרים בשימור עור פנים גמיש, בריא וזוהר. רצוי להימנע מכמות גדולה של מוצרים המכילים קפאין, שתיית תה ללא קפאין מומלצת.
14)  הקפידי על אכילת מזונות בריאים. ירקות, פירות, קטניות, פחמימות בריאות וכיו"ב. מאכלים שומניים, עתירי פחמימות ריקות אינם מומלצים. מאכלים בעלי רמה גבוהה של חומצת אומגה 3 מומלצים לעור הפנים (דגים ואגוזי מלך). פירות הדר יספקו לעורך את ויטמין ה- C ההכרחי לו.
צרכי פחות סוכר ומלח במזונותיך, הם אינם מועילים לעור פניך.
15)  התעמלי באופן קבוע. המרצת מחזור הדם מועילה הן לפן המנטאלי, פיזי והן לעור פניך.
*ההמלצות המובאות כאן אינן מהוות תחליף להתייעצות עם איש מקצוע, רופא עור או קוסמטיקאית רפואית. אלו המלצות כלליות בלבד ויש לפנות לאבחון מקצועי ולהתאמת טיפול אינדיבידואלי לתוצאות אפקטיביות.
מהפכה טכנולוגית בחידוש העור בטכנולוגיית GLOW 3DEEP FRACTIONAL, לסיפורי הצלחה, נא לחצו כאן


מכון אורמדיקס – קוסמטיקה רפואית
רחל המשוררת 33, פתח תקווה
לקביעת פגישת ייעוץ ואבחון העור, ניתן ליצור עמנו קשר :
 טלפונים: 9737070 - 054, 9332857 – 03
 
אורמדיקס קוסמטיקה רפואית

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה